עורכי דין מומלצים בתביעות נגד משרד הביטחון | הכרה כנכה צהל

עורכי דין מומלצים בתביעות נגד משרד הביטחון

תביעות נגד משרד הביטחון מאפשרות לנפגעי כוחות הביטחון לקבל פיצויים ותגמולים. תביעות מהסוג הזה מוגשות בעקבות פגיעות, גופניות ו/או נפשיות, והן דורשות לעבור הליך תביעה ייחודי. כדי להגדיל את הסיכויים לזכות בתיקי תביעה נגד משרד הביטחון, חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין לתביעות משרד הביטחון. מדובר בבחירה מכרעת, וכדי שתעשו את הבחירה הנכונה – ליקטנו טיפים לבחירת עו"ד משרד הביטחון.
עורכי דין מומלצים בתביעות נגד משרד הביטחון

תוכן עניינים

הגשת תביעות נגד משרד הביטחון

אין ספק ששירות צבאי מלווה לרוב בסיכון גופני; חיילים רבים, ובעיקר חיילים בשירות קרבי, סובלים מפציעות גופניות במהלך שירותם שיוצרות מגבלות גופניות שונות. מלבד זאת, ישנם גם מקרים מצערים רבים שבהם חיילים חווים פגיעה נפשית שמשפיעה עליהם לשארית חייהם.

בשני המקרים האלו נוצרות מגבלות שלא מאפשרות להתנהל באופן תקין; חיילים עם נכות גופנית או נפשית אינם יכולים לעבוד בכל עבודה שירצו, הם מתקשים לעתים בביצוע פעולות יומיות, והתנהלות במצבים "רגילים" היא לא תמיד אפשרית עבורם.

חיילים שסובלים מנכות זקוקים לתמיכה כספית, פיזית וגם נפשית בעקבות מצבם. לכן, משרד הביטחון מאפשר להגיש תביעות, שבסופן נקבעים אחוזי נכות ותגמולים כספיים בהתאם. הגשת התביעה מתחילה אצל קצין התגמולים של משרד הביטחון שמלקט את כל החומרים הרלוונטיים לתביעה. הכוונה היא לתצהירים, דוחות רפואיים וטפסי הגשת תביעה.

אגף שיקום נכים בפתח תקווה
אגף שיקום נכים משרד הביטחון

ממשרדו של קצין התגמולים, כל חומרי התביעה עוברים למומחים רפואיים מטעם משרד הביטחון. ומה קורה אז? המומחים בוחנים בדקדוק את הממצאים ואת תיק התביעה כדי לגלות אם ישנה עילה שמצדיקה קבלת להכרה כנכי צה"ל ולקביעת אחוזי נכות. במקרים שבהם נמצא שיש קשר נסיבתי בין פגיעה ובין השירות הצבאי, התיק ימשיך הלאה: קצין התגמולים יקבל את הממצאים, והתיק יעבור לוועדה רפואית במשרד הביטחון. הוועדה בתורה תקבע אחוזי נכות, והאחוזים האלו מזכים בתגמולים כספיים – חד-פעמיים או חודשיים, בהתאם לגובה אחוזי הנכות.

ומה קורה במצבים שבהם נקבעים אחוזים נמוכים מדי? או מקרים שבהם התביעה נדחית? בהחלט מומלץ להימנע מהתרחישים האלו, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות עורך דין משרד הביטחון.

עורך דין מקצועי בתחום יכול להטות את הכף לטובתכם, וכדאי לפנות לבעל מקצוע עוד לפני הגשת התיק. הגשה מסודרת של תביעה, איסוף מסמכים רלוונטיים ותקשורת עם גורמים רלוונטיים יביאו להכרת התביעה בשלמותה,  קבלת אחוזי נכות הוגנים, ולקבלת פיצויים כספיים.

בחירת עורך דין משרד הביטחון מומלץ

כאמור, הליך התביעה בתיקים של משרד הביטחון הוא ייחודי, ושונה מהליך אזרחי. כדי להגדיל את סיכוייכם לזכות בתיקים האלו, מומלץ לבחור עורך דין לפי הפרמטרים הבאים:

העדיפו משרד שמתמחה באופן בלעדי בתחום

כאשר אתם בוחרים עורך דין משרד ביטחון, וודאו שהתמחותו היא בתחום הזה בלבד. תביעות משפטיות כוללות פרטים רבים שצריך לדעת, גורמים שונים שצריך לתווך ביניהם, פסיקות משפטיות רלוונטיות, ופרטים רבים אחרים. עורכי דין שמתמחים בתחום הזה בלבד מכירים את ההליכים השונים באופן יסודי, והם ידעו בדיוק מה לעשות בכל תרחיש. כמו-כן, עורך דין משרד הביטחון מכיר היטב ובאופן אישי את קציני התגמולים והרופאים בוועדות הרפואיות. לכן, חשוב שתבחרו במשרד שמתמחה בתחום הביטחון בלבד, ולא מתפרש על תחומים אחרים. 

בחרו משרד עם ותק בתחום

ניסיון הוא פרמטר חשוב נוסף שצריך לקחת בחשבון; עורך דין משרד ביטחון מומלץ הוא עורך דין עם ניסיון ענף בתחום. תיקי תביעה של משרד הביטחון הם ייחודיים, וכל תיק דורש תשומת לב מיוחדת. ניסיון בתחום מאפשר לעורכי דין להתמודד בצורה מקצועית יותר עם כל תיק – בייחוד בכל מה שקשור להתנהלות נכונה עם גורמים רלוונטיים במשרד הביטחון.

בחרו עורך דין עם המלצות חיוביות

טיפים בתביעות משרד הביטחון. עורך דין ידידיה בלומהוף
עורך דין משרד הביטחון – עו"ד ידידיה בלומהוף

חוות דעת הן חשובות במיוחד, בכל שירות שלא יהיה; כאשר אתם בוחרים עורך דין משרד הביטחון, עדיף לבחור בעל מקצוע עם חוות דעת חיוביות. בדקו את הדעות של לקוחות מהעבר, ומה הם כתבו על טיב השירות, מהלך העניינים, התוצאה של התביעה, וכל פרמטר אחר.

לכו לפגישת ייעוץ

הדינמיקה ביניכם ובין עורך הדין שתבחרו היא בעלת חשיבות אדירה. במהלך התביעה נגד משרד הביטחון, אתם תצטרכו למסור מידע אישי, ולכן חשוב שתרגישו בנוח עם עורך דינכם. כדי לאמוד את היחסים עם עורך דין משרד ביטחון, בקשו לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית. הכינו מראש שאלות חשובות, דברו על הפגיעה שחוויתם, בקשו לדעת יותר על ההמשך, ובקשו כל מידע חשוב אחר. צריך לזכור, הליך התביעה יכול להימשך תקופה ארוכה, חשוב מאוד שעורך הדין שלכם יהיה זמין אליכם וילווה אתכם בכל שלב ושלב.

 

מעוניין/ת בעורך דין לתביעות נגד משרד הביטחון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ידידיה בלומהוף: עורך דין משרד ביטחון מומלץ עם ניסיון ענף

תיקי תביעות נגד משרד הביטחון הם רגישים, ואין זה סוד שתיקים רבים כאלו נגמרים באופן לא רצוי. כדי להבטיח שתקבלו את הזכויות והפיצויים שמגיעים לכם, עליכם לבחור בעורך דין אמין, בעל ניסיון וכזה שאתם מרגישים בנוח עמו.

משרד עורכי דין ידידיה בלומהוף מתמחה בתביעות נגד משרד הביטחון, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בתיקי תביעה מהסוג הזה. המשרד שלנו מעניק שירות לחיילים וחיילות ולאנשי כוחות הביטחון השונים מזה מספר שנים, עם תשומת לב אישית לכל לקוח.

המסע של משרדנו התחיל בפגיעה צהלית של עו"ד בלומהוף ביחידת שלדג. אותה פציעה הובילה לתביעה נגד משרד הביטחון שהשתרכה במשך זמן רב. ההתמודדות הזו הובילה את עו"ד בלומהוף לנתיב המשפטי, תוך התמקדות בתביעות נגד צה"ל.

התמודדות עם משרד הביטחון היא אינה פשוטה, אך קבלת סיוע מקצועי של משרד מנוסה מטה את הכף לטובת התובעים. כדי לספק תמיכה למשרתי משרד הביטחון, עו"ד בלומהוף הקים משרד שמוקדש לתחום באופן בלעדי, המשרד נתמך ע"י מיטב הרופאים אשר מייעצים באופן שותף למשרד וזה בכדי להגדיל את סיכויי התביעה.

כל פנייה אלינו נענית במהירות, ואתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ במשרדנו. לאחר מכן, אנו נעניק לכם שירות אישית לאורך כל הדרך – החל מליקוט והגשת מסמכים, ועד לוועדה הרפואית. אם הגשתם תביעה שנדחתה, או שהגשתם תביעה ולא קיבלתם אחוזי נכות מספקים – פנו אלינו. המשרד שלנו מעניק גם שירות הגשת ערעורים על תביעות משרד הביטחון, ויחדיו נוודא שתקבלו את כל הזכויות שמגיעות לכם.

סובלים ממחלה או פציעה שאירעה לכם בעקבות השירות?

יתכן ואת\ה זכאי\ת להכרה כנכה אגף שיקום במשרד הביטחון ולקבל תגמולים והטבות בהתאם. עורך דין משרד הביטחון לשירותך.

משרד עו"ד ידידיה בלומהוף - תביעות נגד משרד הביטחון

עורך דין תביעות משרד הביטחון ידידיה בלומהוף הינו הבעלים של משרד עורכי דין ידידיה בלומהוף אשר מתמחה באופן בלעדי בתביעות משרד הביטחון. המשרד שלנו זכה להיות המשרד המוביל אשר מייצג את הלוחמים של היחידות המיוחדות וכוחות הביטחון.
משרדנו גאה לייצג בכבוד את אותם חיילים / אנשי כוחות הביטחון אשר נפגעו כתוצאה משירותם על הגנת המולדת.

עורך דין משרד הביטחון ידידיה בלומהוף

מחפש עורך דין מומלץ לתביעות נגד משרד הביטחון?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

"נלחמים עבורך" - בדיקת זכאות בחינם

חיילים , שוטרים או בוגרי שירות ביטחוני אחר ונחבלתם או חליתם במהלך השירות?

יתכן ואתם זכאים להכרה כנכה אגף שיקום – משרד הביטחון, לקבל תגמולים והטבות בהתאם.

דילוג לתוכן