אודות משרד עורכי דין משרד הביטחון - ידידיה בלומהוף

שלום,

שמי עו"ד ידידיה בלומהוף, שירתתי כלוחם ביחידת שלדג וכיום מתמחה באופן בלעדי בתביעות משרד הביטחון.

במהלך אימון קרב מגע שביצעתי במסלול נחבלתי בכתף ונשלחתי למנוחה לתקופה ממושכת. בחלוף כ-8 שנים מיום הפציעה הגשתי את תביעתי לאגף שיקום נכים משרד הביטחון. לאחר תקופה ארוכה, הוכרתי כנכה צה"ל בעל נכות צמיתה של 25%.

לאחר שחוויתי בעצמי עגמת נפש ולאחר ששמעתי וראיתי מספר רב של חברים, חיילים, אנשי שירות המילואים, אנשי שירות הביטחון הכללי וכו' שנפצעו או שחלו ולא מצליחים לזכות בהכרה של אגף שיקום נכים משרד הביטחון בפציעתם או במחלתם, החלטתי שזאת תהיה שליחותי לייצג בכבוד את אלה שנפגעו או חלו כתוצאה משרותם.

מאז ועד היום אני מייצג מספר רב של פצועים וחולים בתביעות נגד משרד הביטחון. הטיפול והליווי בלקוחותיי מסב לי סיפוק רב ותחושת שליחות עמוקה.

תביעות משרד הביטחון, ידידיה בלומהוף, עו

נחבלת או חלית במהלך השירות?​

יתכן ואת\ה זכאי\ת להכרה כנכי אגף שיקום במשרד הביטחון ולקבל תגמולים והטבות בהתאם. עורך דין משרד הביטחון כאן לשירותך.

שלבים בתביעה נגד משרד הביטחון במשרד עו"ד ידידיה בלומהוף

תהליך התביעה נגד משרד הביטחון במשרד עו"ד ידידיה בלומהוף הוא מהיר, יעיל ומקצועי.

שיחת היכרות

השלב הראשון הוא שיחת היכרות ראשונית. כל מקרה הוא ייחודי, לכן נבקש לשלוח אלינו מסמכים רפואיים כדי שנוכל ללמוד אותם עם צוות הרופאים המומחה של משרדנו. זאת על מנת להבין את המצב ולהסביר לך מהן האפשרויות אשר עומדות בפניך. בנוסף, נרצה להעריך את סיכויי הצלחה ולהכין אותך לקראת הליך הגשת התביעה נגד משרד הביטחון.

הכנת המסמכים

בשלב השני, לאחר שיצאנו לדרך המשותפת, נכין בצורה יסודית את התביעה למשרד הביטחון. בצירוף המסמכים הדרושים והמלצות הרופאים, נגיש את התביעה לאגף שיקום נכים משרד הביטחון. לאחר מכן, נתחיל להיות בקשר ישיר ורציף עם האגף בכדי לזרז את התביעה. זאת על מנת לקבל את הסעדים הזמניים במידת הצורך (תמלוגים, תרופות, טיפוליים רפואיים, וכו).

ייצוג בוועדה רפואית ע"י ידידיה בלומהוף

בשלב השלישיתזומן/י לוועדה רפואית של משרד הביטחון. משרדנו ילווה וייצג אותך באופן המתאים והנכון למצבך. זאת לאחר שקיבלת הסבר מעמיק בנושא הוועדה הרפואית ואת/ה מבין/ה היטב איך היא מתנהלת ואיך היא מקבלת את החלטותיה. נספר לוועדה הרפואית מי את/ה, נציג בפניהם את השתלשלות האירועים מהפציעה או המחלה ועד היום. בנוסף, מציג בפניהם את המגבלות והכאבים שמהם את/ה סובל/ת ונפנה אותם לתיעוד רפואי אשר יוכל לקדם את עמדתנו בוועדה. נוודא שהוועדה מתנהלת ובודקת את מצבך הרפואי באופן  הראוי, הנכון ובהתאם לתלונות והממצאים שבבדיקות.

קבלת החלטות להמשך

בשלב האחרון, נקבל את פרוטוקול הוועדה ונבחן אותו שוב עם צוות הרופאים המומחה של המשרד. לאחר מכן, נקבל את ההחלטות להמשך.

משרד עורכי דין משרד הביטחון – ידידיה בלומהוף

לשמחתי, משרדנו נהנה מהצלחות משמעותיות בתיקים שלנו ובתקדימים משפטיים בתביעות משרד הביטחון אשר מסייעים בתיקים דומים אחרים אשר מוגשים על ידי משרדנו.

אני גאה לייצג בכבוד את אותם האנשים אשר נפגעו או חלו בשירותם הביטחוני ולדאוג באופן המסור והמקצועי ביותר בתביעתם נגד אגף שיקום נכים משרד הביטחון.

אני מזמין אתכם להתקשר אלי ישירות בטלפון 03-9552484 ולבדוק את זכאותכם

עו"ד ידידיה בלומהוף

תביעות משרד הביטחון, ידידיה בלומהוף, עו

מאמרים אחרונים

נחבלת או חלית במהלך השירות?

יתכן ואת\ה זכאי\ת להכרה כנכי אגף שיקום במשרד הביטחון ולקבל תגמולים והטבות בהתאם. עורך דין משרד הביטחון לשירותך.

לבדיקת זכאות מהירה בחינם >>

עקבו אחרינו בפייסבוק

דילוג לתוכן