עורך דין משרד הביטחון | אודותנו | עו"ד ידידיה בלומהוף | תביעות משרד הביטחון

עורך דין משרד הביטחון ידידיה בלומהוף - אודות

שלום,

שמי עו"ד ידידיה בלומהוף, שירתתי כלוחם ביחידת שלדג וכיום בעלים של משרד עורכי דין המתמחה באופן בלעדי בתביעות משרד הביטחון.

במהלך אימון קרב מגע שביצעתי במסלול נחבלתי בכתף ונשלחתי למנוחה לתקופה ממושכת. בחלוף כ-8 שנים מיום הפציעה הגשתי את תביעתי לאגף שיקום נכים משרד הביטחון. לאחר תקופה ארוכה, הוכרתי כנכה צה"ל בעל נכות צמיתה של 25%.

לאחר שחוויתי בעצמי עגמת נפש ולאחר ששמעתי וראיתי מספר רב של חברים, חיילים, אנשי שירות המילואים, אנשי שירות הביטחון הכללי וכו' שנפצעו או שחלו ולא מצליחים לזכות בהכרה של אגף שיקום נכים משרד הביטחון בפציעתם או במחלתם, החלטתי שזאת תהיה שליחותי לייצג בכבוד את אלה שנפגעו או חלו כתוצאה משרותם ולהיות עורך דין משרד הביטחון באופן בלעדי.

עברתי סיווג ביטחוני בתוקף בלאור העובדה כי המשרדי מייצג אירועים מורכבים ומסווגים אשר הצריכו זאת ע"י שירות הביטחון.

מאז ועד היום אני מייצג מספר רב של פצועים וחולים בתביעות נגד משרד הביטחון. הטיפול והליווי בלקוחותיי מסב לי סיפוק רב ותחושת שליחות עמוקה.

עורך דין בלומהוף סרטונים בנושא תביעות נכי צה"ל

הסיבה שבחר עו"ד בלומהוף לייצג נכי-צה"ל

חשיבות בהגשת תביעה למשרד הביטחון

החשיבות להגיש תביעה עם עו"ד מומחה

מה חשוב להגיד בוועדה הרפואית

מה משרד הביטחון מסתיר מנכי צה"ל

תהליך התביעה במשרד הביטחון

מה חשוב לבדוק אחרי הוועדה הרפואית

איך מאבחנים פוסט טראומה מהצבא

 

נחבלת או חלית במהלך השירות?​

יתכן ואת\ה זכאי\ת להכרה כנכה אגף שיקום במשרד הביטחון ולקבל תגמולים והטבות בהתאם. עורך דין משרד הביטחון כאן לשירותך.

שלבים בתביעה נגד משרד הביטחון 

תהליך התביעה נגד משרד הביטחון במשרד עו"ד ידידיה בלומהוף הוא מהיר, יעיל ומקצועי.

שיחת היכרות

השלב הראשון הוא שיחת היכרות ראשונית. כל מקרה הוא ייחודי, לכן נבקש לשלוח אלינו מסמכים רפואיים כדי שנוכל ללמוד אותם עם צוות הרופאים המומחה של משרדנו. זאת על מנת להבין את המצב ולהסביר לך מהן האפשרויות אשר עומדות בפניך. בנוסף, נרצה להעריך את סיכויי הצלחה ולהכין אותך לקראת הליך הגשת התביעה נגד משרד הביטחון.

הכנת המסמכים להגשת התביעה נגד משרד הביטחון

בשלב השני, לאחר שיצאנו לדרך המשותפת, נכין בצורה יסודית את התביעה למשרד הביטחון. בצירוף המסמכים הדרושים והמלצות הרופאים, נגיש את התביעה לאגף שיקום נכים משרד הביטחון. לאחר מכן, נתחיל להיות בקשר ישיר ורציף עם האגף בכדי לזרז את התביעה. זאת על מנת לקבל את הסעדים הזמניים במידת הצורך (תמלוגים, תרופות, טיפוליים רפואיים, וכו).

ליווי במהלך התביעה נגד משרד הביטחון

בשלב השלישי, הליך התביעה במשרד הביטחון לוקח זמן, כאשר מרבית הזמן מוקדש לבירור הקשר הסיבתי בין המחלה / חבלה לבין השירות הצבאי/בטחוני (כלומר, מי אחראי למחלה/חבלה שנתבעה ומי בעצם גרם לה). פרק זמן זה, משרד הביטחון מבצע בדיקות רבות. חשוב מאוד שהתובע יכיר וידע את התהליך בכדי שיידע להתנהל בצורה נכונה אשר תסייע לו במיצוי זכויותיו. 
בכל התהליך התביעה נגד משרד הביטחון, עורך דין ידידיה בלומהוף נמצא בקשר ישיר ורציף עם הלקוח ומסייע לו ככל הניתן. כמו כן ובמידה והתובע זכאי לפיצויים או טיפולים רפואיים במהלך התביעה ידידיה יעשה כל שביכולתו בכדי לדאוג ללקוחותיו לקבל את המיירב. 

ייצוג בוועדה רפואית ע"י ידידיה בלומהוף

בשלב הרביעיתזומן/י לוועדה רפואית של משרד הביטחון. משרדנו ילווה וייצג אותך באופן המתאים והנכון למצבך. זאת לאחר שקיבלת הסבר מעמיק בנושא הוועדה הרפואית ואת/ה מבין/ה היטב איך היא מתנהלת ואיך היא מקבלת את החלטותיה. נספר לוועדה הרפואית מי את/ה, נציג בפניהם את השתלשלות האירועים מהפציעה או המחלה ועד היום. בנוסף, מציג בפניהם את המגבלות והכאבים שמהם את/ה סובל/ת ונפנה אותם לתיעוד רפואי אשר יוכל לקדם את עמדתנו בוועדה. נוודא שהוועדה מתנהלת ובודקת את מצבך הרפואי באופן  הראוי, הנכון ובהתאם לתלונות והממצאים שבבדיקות.

קבלת החלטות להמשך

בשלב האחרון, נקבל את פרוטוקול הוועדה ונבחן אותו שוב עם צוות הרופאים המומחים של המשרד. לאחר מכן, נקבל את ההחלטות להמשך.

ערעור על החלטת קצין התגמולים בבית המשפט

כאשר ניתנה החלטה על ידי קצין התגמולים במשרד הביטחון (מי שאמון על התביעה באגף השיקום ונותן את ההחלטות), החלטה אשר לטענת התובע אינה נכונה, האפשרות להתמודד עם ביטול החלטה זו תתבצע בוועדת ערר שבבית המשפט (במקרים חריגים ניתן להגיש בקשה לעיון מחדש).
ערעור לבית המשפט מצריך הבנה מעמיקה בעולם המשפט הספציפי והכרות עם טובי המומחים הרפואיים בכדי לקבל את חוות דעתם. ניתן לקרוא בהרחבה על נושא זה כאן.

עו"ד ידידיה בלומהוף ידוע  כעורך דין מומחה בעל ידע עשיר מאוד ברפואה ועם קשרים ענפים בעולם הרפואה בארץ ובעולם. משפחתו של עו"ד ידידיה ידועה כמשפחה של רופאים אשר משמשים כרופאים בכירים במערכת הציבורית. פרט זה חשוב כיוון שתביעה למשרד הביטחון הינה תביעה בשאלה שעוסקת ברפואה, וככל שהתובע יודע להציג את טענותיו על בסיס מחקרים ומאמרים רפואיים עדכניים, בצירוף סיפור המקרה מסודר, אזי שסיכויי התביעה גדלים באופן משמעותי.


לסיכום: משרדנו שבראשות עו"ד ידידיה בלומהוף מייצג בהצלחה רבה חיילים ואנשי כוחות הביטחון בתביעות נגד משרד הביטחון. אתם מוזמנים לקרוא את חוות הדעת בגוגל  ולהתרשם.


משרד עורכי דין לתביעות משרד הביטחון – ידידיה בלומהוף

לשמחתי, משרדנו נהנה מהצלחות משמעותיות בתיקים שלנו ובתקדימים משפטיים בתביעות משרד הביטחון אשר מסייעים בתיקים דומים אחרים אשר מוגשים על ידי משרדנו.

אני גאה לייצג בכבוד את אותם האנשים אשר נפגעו או חלו בשירותם הביטחוני ולדאוג באופן המסור והמקצועי ביותר בתביעתם נגד אגף שיקום נכים משרד הביטחון.

אני מזמין אתכם להתקשר אלי ישירות בטלפון 03-9552484 ולבדוק את זכאותכם.

חיפוש

עו"ד ידידיה בלומהוף
תביעות משרד הביטחון

תביעות משרד הביטחון, ידידיה בלומהוף, עו"ד

מאמרים אחרונים בנושא תביעה נגד משרד הביטחון

נחבלת או חלית במהלך השירות?

יתכן ואת\ה זכאי\ת להכרה כנכי אגף שיקום במשרד הביטחון ולקבל תגמולים והטבות בהתאם. עורך דין משרד הביטחון לשירותך.

לבדיקת זכאות מהירה בחינם >>

עקבו אחרינו בפייסבוק

"נלחמים עבורך" - בדיקת זכאות בחינם

חיילים , שוטרים או בוגרי שירות ביטחוני אחר ונחבלתם או חליתם במהלך השירות?

יתכן ואתם זכאים להכרה כנכה אגף שיקום – משרד הביטחון, לקבל תגמולים והטבות בהתאם.

דילוג לתוכן