המלצות על עורך דין משרד הביטחון | חוות דעת לקוחות | תביעות משרד הביטחון

המלצות על עורך דין משרד הביטחון - ידידיה בלומהוף

"נפצעתי במהלך רגילה בטיול בחו"ל ופניתי לעורך דין ידידיה בלומהוף.
הוא טיפל בי באופן מקצועי ואכפתי בתביעה שלי נגד משרד הביטחון. כתוצאה מכך, קיבלתי אחוז נכות גבוה ולא פחות מכך גם הבנה בכל הזכויות שמגיעות לי כתוצאה מכך."
ש.
לוחם לשעבר בדובדבן
"פניתי לעו"ד ידידיה אחרי שטופלתי בתיק אצל עו"ד אחר והתאכזבתי מהטיפול. מציין לשבח את התנהלות משרדו של ידידיה ומעריך מאוד את העבודה שעשה והתוצאה שיצאתי איתה. אני ממליץ!"
י.
5252
"פניתי למשרד עורכי דין ידידיה בלומהוף בהמלצת עמותת היחידה שלי. ידידיה הינו אדם אמין, נעים ומקצוען. הטיפול בתביעות נוהלה באופן מקצועי ומהיר וכתצואה מכך קיבלתי את מה שהגיע לי ואף יותר. אני מודה לו מאוד."
נריה
לוחם בסיירת צנחנים
"פניתי לעו"ד ידידיה אחרי שטופלתי בתיק אצל עו"ד אחר והתאכזבתי מהטיפול. מציין לשבח את התנהלות משרדו של ידידיה ומעריך מאוד את העבודה שעשה והתוצאה שיצאתי איתה. אני ממליץ!"
נ.
לוחם בצנחנים
"שמחתי להיות מיוצגת על ידי עורך הדין ידידיה בתביעה נגד משרד הביטחון. ידידיה הינו איש ישר ומקצועי, ידע להבין במהרה את התיק ולפעול בתקיפות ובמהירות מול משרד הביטחון.
אסתי
8200
"ממליץ מאוד עו"ד ידידיה טיפל בערעור שלי וקיבלתי בדיוק את האחוזים שהגיעו לי וואין לי ספק שזה בזכותו. מעבר למקצוענות ישנם היחס וההגינות וזמינות מתמדת ממליץ מאוד​.​"
ר.
חיל האוויר
"פניתי לעו"ד ידידיה בלומהוף - תביעות משרד הביטחון לאחר שנפצעתי בעיניים כתוצאה מפיצוץ שהתרחש בסמוך אליי. עו"ד ידידיה טיפל בי במסירות ודאג למיצוי הזכויות שלי באופן המיטבי"
דניאל
504
" בעקבות השעות הרבות שטסתי בתקופת השירות שלי, נפגעה שמיעתי בשתי האוזניים והגשתי באמצעות עורך הדין ידידיה בלומהוף תביעה להכרה בנכות ממשרד הביטחון. בסופו של ההליך, הוכרתי כנכה צה"ל בנכות של 29%.
ר.
טייסת 124
" השתתפתי בצוק איתן, לאחר תקופה התחלתי לסבול מסיוטים ובקושי בתפקוד היומיומי. פניתי לעו"ד ידידיה אשר הפנה אותי לאנשי מקצוע רבים שטיפלו בי לאחר שאבחנו אותי כסובל מ PTSD. כתוצאה מכך הוכרתי כנכה צה"ל"
שלומי
אגוז
במהלך שירותי לאחר ניתוח שעברתי בכתף הגשתי את התביעה דרך הצבא ללא עורך דין בתחילה מקוצר זמן ומחוסר הבנה.
לאחר העיסוק בנושא ותוך כדי הגשת התביעה הבנתי כמה הנושא חשוב ומשמעותי בשבילי לעתיד ולכן חיפשתי עורך דין טוב שאוכל להגיע איתו במהירות לסוף התהליך.
אחרי חיפוש והמלצות מצאתי את ידידה. התהליך התקדם במהירות עם יחס אישי מעולה ורצון גדול לעזור. כיום לאחר סיום כלל התהליך אני שבע רצון ושמח להגיד שבחרתי נכון .
מ.ל
דובדבן
במהלך שירותי הצבאי נפצעתי ביד ונאלצתי לעבור ניתוח. התביעה הייתה יחסית מורכבת מכמה נסיבות (שירות קבע, פציעה שלא מאימון/פעילות מבצעית...) בכך הבנתי, שאצטרך עזרה מקצועית בעניין על מנת להצליח לקבל את שמגיע לי. הגעתי לידידיה בלומהוף. מהרגע הראשון, הוא הרעיף יחס חם ובנוסף לכך היה גם סופר מקצועי וענייני. הוא עדכן בכל שלב בתהליך, ליווה ועזר בכל מה שהייתי צריך. תהליך התביעה הגיע לקיצו לאחר זמן יחסית קצר וזאת הודות לאמביציה והרצינות של ידידיה.
קיבלתי פיצוי הולם וראוי ואין לי ספק שהכל בזכות העבודה המקצועית והמופלאה של ידידיה. ממליץ מכל הלב להיעזר בו ולתת לו את המושכות.
ת.פ
דובדבן
לאחר סיום המסלול בגולני תפסנו קו בהיו"ש. תפקידנו היה לשמור על הישובים של גוש עציון, לשמור בצמתים ולבצע מעצרים בלילות. באחד הלילות ביצענו מעצר על מחבל באחד הכפרים באיזור בית לחם, ביצענו את המעצר בהצלחה וחזרנו לישון בבסיס. כשהגנו לבסיס, הוקפצנו מיד לביצוע תגבור במחסום בצומת הגוש בגלל התראה.
לאחר מספר שעות, שאנחנו עומדים על הכביש ובודקים רכב רכב אנחנו פתאום מזהים מחבל שנמצא 10 מטר מאיתנו שמתחיל לדקור אזרחים שהיו בטרמפיאדה. חברי למחלקה ביצע בו ישר ירי ומדויק שהרג אותו. לאחר מכן הגיעו מלא כוחות לאזור והאירוע הסתיים.
חודשיים לאחר האירוע התחילו אצלי סיוטים, פחדים ודברים נוספים שלא אפרט כאן. הרגשתי פשוט נורא. בהתחלה חשבתי שזה יחלוף ולא סיפרתי לאף אחד, אך לאחר תקופה הבנתי שאני פשוט לא מצליח לתפקד. עדכנתי את המ"פ שהפנה אותי לקב"ן. בחולף כחודש שחרר אותי הקב"ן מהשירות הצבאי. מיד עם שחרורי הוריי דחקו בי ללכת לטיפול אצל פסיכולוג ומאז ועד היום אני ממשיך להיות מטופל אצלו. בהמלצת המ"פ שלי, פניתי לידידיה וקבעתי איתו פגישה במשרדו כשהוריי באו איתי. השיחה הייתה נעימה והתרשמתי מהרגישות ומהניסיון שיש לו עם הלומי קרב.
ההליך התביעה היה לי קשה והציף בי שוב את התחושות והקשיים שחוויתי בזמנו. בזכותו של ידידיה הצלחתי להתמודד עם זה בהצלחה והוכרתי כנכה הלום קרב.
י.
לוחם בגולני
"שמי הדר ושירתתי כתומך לחימה ביחידה במודיעין. במהלך שירותי עבדתי במחלקה הטכנולוגית של היחידה והרמתי ציוד כבר במהלך ימי העבודה שלי במחלקה. בשנה האחרונה שלי לשירות, נפל עליי תיק כבד מגובה רב וגרם לי לכאבים בגב ולהירדמויות של הרגל.
לאחר שביצעתי M.R.I. התבשרתי שיש לי 2 פריצות דיסק בגב התחתון. בהמלצת הורי, פניתי לעורך דין ידידיה בלומהוף ונפגשתי איתו במשרדו. בשיחתנו, הבנתי שהוא מבין היטב את מצבי ומעמיד בפניי בצורה כנה את סיכויי ההצלחה. החלטתי באותו הרגע שאכן אהיה מיוצג על ידו, כל זאת בגלל הביטחון, הכנות והמקצועיות שהוא שידר כלפיי.
הליך התביעה לקח הרבה זמן. האמת, בדיוק כפי שהוא אמר לי בפגישה הראשונה. לאחר התקוטטות בבית המשפט עם משרד הביטחון זכיתי בהכרה מלאה בגין הנכויות שלי וכיום אני נמצא על 29% נכות. מאוד שמחתי שעו"ד ידידיה ייצג אותי, אני חושב שלא יכולתי לקבל תוצאה טובה מזו. הטובה שלי חזרה לעורך הדין היא שאני מפנה אליו כל אדם שאני שומע שהוא נפגע בצבא."
י.
חיל המודיעין
"הגעתי לידידיה דרך המלצה של בוגרי היחידה בה שירתתי. כבר מהיחס בטלפון התרשמתי לטובה. כך גם במפגש פנים מול פנים, הכרתי עו"ד שלא נופל לסטריאוטיפים, אנושי אך חד ומקצועי. דיבר לעניין ובבקיאות רבה, כנה וישיר שלא מנסה "למרוח" למען רווח כספי אלא אדם שנכנס למקצוע עם כוונה אמיתית לעזור לאנשים לקבל את המגיע להם.​​"
א
חיל האוויר
לפני שנה וחצי פניתי לידידיה רק בכדי שמשרד הבטחון יכיר בפציעה למקרה שבעתיד "המצב יחמיר. ידידיה היה תמיד זמין וביצע את כל התהליך באופן מקצועי מאוד, הן בהיבט המשפטי וחשוב מכך בהיבט הרפואי בצורה ישרה והגונה! ידידיה הסביר לאילו בדיקות רפואיות אני צריך ללכת ולאחר ה-MRI השלישי שעשיתי אני הבנתי שהפציעה היא לא כל כך קלה וכך היה גם בוועדה עצמה וההכרה בפציעה הייתה גם עם מענק חד פעמי. תודה רבה!"
א.ב.
חובל בחיל הים
"פניתי אל ידידיה לפני כשנה, בעקבות רצון לערער על אחוזי הנכות שניתנו לי עקב פציעה במהלך השירות הקרבי שלי. יחד איתי ידידיה סקר את הפציעה שארעה לי בעת השירות, הדריך וליווה אותי באופן צמוד ומקצועי עם הפניות למומחים שונים וליווי תומך וחם מול וועדת הערעורים של צה״ל. ידידיה הצליח להוכיח לוועדה, בצורה מקצועית ואתית, כי יש להעלות לי את אחוזי הנכות והתוצאות היו מרשימות מאוד. לא האמנתי ועדיין לא מאמין לשיפור בתנאים בעקבות ההתערבות שלו. שווה כל שקל, ללא ספק"
ר.ע
לוחם בגולני
עשיתי ניתוח בכתף במהלך השירות כתוצאה מפציעה, והתחלתי את ההליך מול משרד הביטחון עם נציגה מהצבא. מהר מאוד הבנתי שללא עורך דין טוב, לא אקבל את מה שבאמת מגיע לי, ולכן פניתי לידידיה. ללא ספק עמד במטרה ומעבר לכך, ממליץ בחום !
ע.ג
לוחם בשלדג
לאחר סוף המסלול ביחידה אובחנתי עם סוכרת סוג 1. בהמלצה של חברים רבים פניתי לדידיה בלומהוף אשר הציע להגיש תביעה להכרת זכות נכה במשרד הביטחון. לאחר תקופה ובליוי צמוד מאוד של ידידיה, הוכרתי כנכה צה"ל והתחלתי לקבל גימלה והטבות נוספות נלוות.
תודה
נ.ב
לוחם במטכל
במהלך שירותי בצה"ל נפצעתי בגבי פציעה שנגרמה עקב העומס הרב שסחבתי עליי לאורך תקופה ארוכה. את תהליך התביעה התחלתי לבדי אך עד מהרה הבנתי שאני זקוק לעזרה מאיש מקצוע. נפגשתי עם עו"ד ידידה בלומהולף במשרדו ומהרגע הראשון ידעתי שהוא זה שארצה שיטפל בתיק שלי! רמת ההבנה והניסיון שלו בתחום והמסירות שבה הוא ניגש לכל מקרה משרה בטחון עמוק. תמיד יוצר קשר ומעדכן בכל פעם שישנה התפחות ומדריך בצורה ברורה אם וכאשר צריך לבצע בדיקות נוספות ותמיד זמין לשאלות והנחיות בנוגע לכל דבר. אני לא יכול להיות מרוצה יותר מהתוצאה שקיבלתי ואני יודע שלולא ידידיה, לא הייתי מגיע לתוצאה כזו אם בכלל מסיים את התביעה. ידידיה שם אתכם לאורך כל הדרך ואתם תדעו שאתם בידיים טובות. תודה לך ידידיה!
נ.ק
לוחם במגלן

"נלחמים עבורך" - בדיקת זכאות בחינם

חיילים , שוטרים או בוגרי שירות ביטחוני אחר ונחבלתם או חליתם במהלך השירות?

יתכן ואתם זכאים להכרה כנכה אגף שיקום – משרד הביטחון, לקבל תגמולים והטבות בהתאם.

דילוג לתוכן