הטיפים החשובים ביותר להצלחה בתביעה לנכות ממשרד הביטחון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
נפצעת או חלית בצבא או בשירות הביטחון??? אני שמח לשתף אותכם באוסף טיפים משמעותיים ביותר בהגשת תביעה נגד משרד הביטחון בהצלחה.
תביעה לנכות ממשרד הביטחון - סרטון טיפים להצלחה בתביעות משרד הביטחון - ידידיה בלומהוף, עו"ד

לצערי, מספר רב של חיילים ואנשי כוחות הביטחון אשר נפצעו או חלו במשך שירותם, אינם יודעים כלל את זכאותם להגשת תביעה וקבלת הכרה כנכי צה"ל. גם אלו שכן מודעים לזכאותם ומגישים תביעה, לרוב מוצאים את עצמם נזרקים משערי משרד הביטחון כשתביעתם נדחתה.

טיפים להצלחה בתביעה לנכות ממשרד הביטחון

בסרטון תקבל/י מספר טיפים משמעותיים אשר יגדילו את סיכויי ההצלחה בתביעה שלך ויקצרו לך את משך ההליך. כפי שאת/ה בטח יודע/ת, הליך התביעה מול משרד הביטחון הוא הליך ארוך ומייגע. זהו תהליך שעלול לקחת הרבה זמן, עם הרבה תסכולים, קשיים ובירוקרטיות. לינק לסרטון: https://yedlaw.vp4.me/טיפים בתביעה כמו בכל תביעה יש משמעות לכל פסיק וסעיף שנכתבים או נאמרים בהליך. לכן, עלינו להיות זהירים ולהכיר טוב את המערכת בכדי שנמנע מטעויות ובכך נקבל את המגיע לנו.

נחבלת או חלית במהלך השירות הצבאי?​

יתכן ואת\ה זכאי\ת להכרה כנכה אגף שיקום במשרד הביטחון ולקבל תגמולים והטבות בהתאם. עורך דין משרד הביטחון לשירותך.

תביעה לנכות ממשרד הביטחון – איך עושים את זה?

משרד הביטחון בוחן את התביעות במסננת דקה ודוחה אחוז לא קטן מהתביעות שהוגשו. כל שנה מוגשות למעלה מ10,000 תביעות להכרה כנכי משרד הביטחון. דבר זה מכביד על המערכת ודורש התמצאות והבנה בכדי לחסוך בזמן ולקצר את משך ההליך. אם זה מעניין אותך ואת/ה רוצה להבין לעומק איך הליך התביעה עובד ומה הטיפים שאספתי במיוחד עבורך, אני מזמין אותך ללחוץ על הקישור הבא:  https://yedlaw.vp4.me/טיפים.

סובל/ת ממחלה שאירעה לך עקב השירות?

יתכן ואת\ה זכאי\ת להכרה כנכה אגף שיקום במשרד הביטחון ולקבל תגמולים והטבות בהתאם. עורך דין משרד הביטחון לשירותך.

משרד עו"ד ידידה בלומהוף - תביעות משרד הביטחון

עורך דין תביעות משרד הביטחון ידידיה בלומהוף הינו הבעלים של משרד עורכי דין ידידיה בלומהוף אשר מתמחה באופן בלעדי בתביעות משרד הביטחון. המשרד שלנו זכה להיות המשרד המוביל אשר מייצג את הלוחמים של היחידות המיוחדות.
משרדנו גאה לייצג בכבוד את אותם חיילים / אנשי כוחות הביטחון אשר נפגעו כתוצאה משירותם על הגנת המולדת.

סובל/ת ממחלה או חבלה שאירעה לך עקב השירות?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן