בחירת עורך דין לתביעה נגד משרד הביטחון | מיצוי זכויות | הכרה כנכה צהל | פיצויים

בחירת עורך דין לתביעה נגד משרד הביטחון

על פי חוק הנכים (תגמולים ושיקום), חוק התגמולים לחיילים ולבני משפחותיהם, יוצאי משרד הביטחון יכולים להגיש תביעות נגד משרד הביטחון כדי לקבל תגמולים על פגיעות שונות. הייצוג מול הגופים השונים במערכת הביטחון יכול להיות בליווי של עורך דין או באופן עצמאי. מכאן עולה השאלה: האם יש צורך בעורך דין מתמחה שייצג אתכם מול משרד הביטחון? מטה תוכלו לגלות את התשובה לשאלה הזו וגם לדעת כיצד צריכה להתבצע בחירת עורך דין משרד הביטחון.
בחירת עורך דין משרד הביטחון

תוכן עניינים

סוגי תביעות נגד משרד הביטחון

הגשה של תביעה נגד משרד הביטחון  כרוכה בהגשה של טופסי תביעה הכוללים את פרטי התובע ונסיבות התביעה. ישנן שתי קטגוריות של תביעות נגד משרד הביטחון: תביעות בגין חבלה ותביעות בגין מחלה. עבור שתי סוגי התביעות הללו יש טופס ייעודי שצריך למלא ולהגיש לקצין התגמולים במשרד הביטחון.

התובע יצטרך להוכיח שהחבלה נגרמה בזמן שירותו הצבאי ובעקבות שירות הצבאי, אז הוא יוכר להגיש תביעה לפי חוק הנכים. כאשר החייל נחבל במהלך חופשה הוא יוכל להגיש תביעה לפי חוק התגמולים.

אגף שיקום נכים
אגף שיקום נכים

כאשר מתרחשת חבלה עקב השירות הצבאי ומילאתם דוח פציעה, תהליך קבלת ההכרה בנכות יכול להיות פשוט יותר במצבים מסוימים. הטופס הזה כולל את נסיבות החבלה והוא חתום על ידי רופא צבאי, המפקד הישיר של החייל ומפקד היחידה. כלומר, מלכתחילה ישנה הכרה מצד גורמים בצבא על חבלה שהתרחשה עקב השירות. כאשר משרד הביטחון יהיה משוכנע כי החבלה שאירעה ותועדה בדוח הפציעה היא אכן החבלה שגרמה במלואה לנכות, התיק יעבור מקצין התגמולים (לאחר בדיקה של מומחים) לוועדה רפואית שתקבע אחוזי נכות לחייל שנחבל.

תביעות בגין מחלה הן סבוכות פי כמה וכמה מתביעות על חבלה בצבא; כאשר מגישים תביעה בגין מחלה, יש להוכיח שהמחלה נגרמה או הוחמרה עקב השירות – מה שמערים במקרים רבים קשיים על התובעים.

האם יש צורך בעורך דין משרד הביטחון?

שני המקרים שצוינו מעלה מתארים בקווים כלליים את התביעות הנפוצות ביותר במשרד הביטחון. אולם, מה קורה כאשר לא מולא דוח פציעה בזמן? או שהטופס אינו תקני? ומה עושים כאשר צריך ללקט ראיות רפואיות שתומכות בטענת התובע? מה קורה אם אי אפשר להוכיח שהחייל התגייס ללא בעיה קודמת? מה קורה אם חייל נפצע בזמנו החופשי בבסיס? מדובר בשאלות משפטיות חשובות שמדגישות את הצורך בגורם מקצועי שיעמוד לצידכם.

מדי שנה ישנן תביעות רבות שכלל לא עוברות את קצין התגמולים ולא מאפשרות לחיילים לקבל אחוזי נכות ופיצויים. בנוסף, ישנם לא מעט מקרים שבהם ועדות רפואיות מערימות קשיים על תובעים ולא קובעות אחוזי נכות מספיקים לקבלת זכויות.

עורך דין משרד הביטחון יודע בדיוק כיצד להתמודד עם הבעיות הללו ושלל בעיות נוספות. כמו בתביעות אזרחיות, תביעות נגד משרד הביטחון דורשות הבאה של הוכחות בפני גורמים במשרד הביטחון שלוקחים חלק בתהליך קבלת ההחלטות.

עורך דין מקצועי יסייע לכם לאסוף את כל החומרים הרלוונטיים לתביעה, ימלא יחד עמכם את כל הטפסים הנחוצים וייצג אתכם באופן מיטבי בפני הוועדות השונות. לכן, התשובה לשאלה האם יש צורך בעורך דין משרד הביטחון היא 'בהחלט'.

 

סובלים ממחלה שאירעה לכם עקב השירות ?

יתכן ואתם זכאיים להכרה כנכה אגף שיקום במשרד הביטחון ולקבל תגמולים והטבות בהתאם. עורך דין משרד הביטחון לשירותך.

בחירת עורך דין משרד הביטחון: כיצד תעשו זאת?

כאשר אתם בוחרים עורך דין משרד הביטחון שייצג אתכם בגין חבלה או מחלה עקב השירות הצבאי או עקב חבלה שאירעה לכם בחופשה לפי חוק התגמולים, בחרו אותו לפי הפרמטרים הבאים:

עורך דין צבאי
תביעות נגד משרד הביטחון

בחרו עורך דין עם ותק בתחום

וודאו שעורך הדין שאתם בוחרים הוא בעל ותק וניסיון בתיקי תביעה נגד משרד הביטחון.

בדקו שהמשרד מתמחה בתחום משרד הביטחון

כדי לוודא שאתם מקבלים את ייצוג הטוב ביותר, וודאו שאתם בוחרים משרד ועורך דין שעוסקים בתביעות נגד משרד הביטחון בלבד. משרד שכזה יכיר את כל הניואנסים והפסיקה המשפטית העדכנית וכן יכיר באופן אישי את קציני התגמולים והוועדות השונות.

בחרו משרד קטן יחסית

משרדים גדולים שעוסקים במספר תחומים מוצלחים במובנים מסוימים, אך בכל הנוגע לתביעות משרד הביטחון, עדיף שתלכו למשרד קטן יחסית. במשרדים מהסוג הזה תקבלו יחס אישי, והתיק שלכם לא ייפול בין הכיסאות בשום שלב.

בדקו חוות דעת על עורך הדין שאתם בוחרים

כדי לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה, בדקו מה לקוחות של המשרד אומרים על השירות שקיבלו. דעות כאלו אתם יכולים לקרוא בפורומים של יוצאי צה"ל, וכן פורומים על פגיעות צבאיות ובגוגל. שם תוכלו לקרוא על עורך הדין שבחרתם כדי לגלות את אחוזי ההצלחה שלו וחשוב יותר – את היחס שלו ללקוחותיו.

אל תהססו לבקש פגישת ייעוץ

זכרו, כדי לקבל ייצוג מקצועי, אתם צריכים לדעת מי עומד מולכם. כאשר אתם שוקלים משרד כזה או אחר, אל תהססו לבקש פגישת ייעוץ עם עורך דין משרד הביטחון. הכינו שאלות חשובות שיש לכם עוד לפני הפגישה, ובחנו איך אתם מרגישים עם עורך הדין שמדבר עמכם. חשוב שתרגישו בנוח עם מי שעתיד לייצג אתכם על מנת שתוכלו לתקשר בצורה יעילה ולממש את זכויותיכם באופן מיטבי.

בחנו את ההסכם לפני שתחתמו עליו

כמו עם כל מסמך משפטי אחר, חשוב שתדעו על מה שאתם חותמים לפני שתחתמו על חוזה שכר טרחה עם עורך הדין שלכם. קראו את החוזה לעומק וודאו שאתם מבינים אותו באופן יסודי לפני שתמשיכו עם עורך דין כזה או אחר.

משרד עורכי דין ידידיה בלומהוף: ייצוג משפטי שמביא לתוצאות

הקריטריונים שהוזכרו מעלה הם חשובים במיוחד בעת בחירת עורך דין משרד הביטחון. כדי שתקבלו את מירב הזכויות שמגיעות לכם, אתם צריכים עורך דין מקצועי שילווה אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב מילוי הטפסים ועד לוועדה הרפואית.

מייסד המשרד "משרד עורכי דין ידידיה בלומהוף" מכיר מבפנים את המערכת לאחר שחווה פציעה במהלך שירותו הצבאי. כאשר שירת ביחידת שלדג, עורך דין בלומהוף נפצע ונאלץ להגיש תביעה נגד משרד הביטחון. כמו תביעות רבות אחרות, התביעה השתרכה, ורק לאחר מאבק – קיבל עו"ד בלומהוף אחוזי נכות והכרה בנכות צהלית.

הניסיון האישי הזה הוביל את ידידיה בלומהוף לעסוק בסיוע לחיילים שזקוקים לייצוג מקצועי מול משרד הביטחון. כיום המשרד מתמחה בתביעות נגד משרד הביטחון באופן בלעדי כדי לספק לחיילים וחיילות את הגיבוי שהם זקוקים לו בדרך לקבלת זכויותיהם. עו"ד בלומהוף ייצר לעצמו רשת של רופאים מומחים המסייעים לו בהגשת התביעות, בבחינת החלטות משרד הביטחון והוועדות הרפואיות.

לקוחות המשרד נהנים משירות אישי ומענה מהיר ואדיב בכל סוגיה בכל תביעה מול משרד הביטחון. הייצוג מול וועדות רפואיות, ועדות ערעורים וגופים אחרים במשרד הביטחון מאפשר לכם להגיד את כל מה שצריך באמצעות גורמים מקצועיים. לייעוץ על תהליך התביעה וקבלת ייצוג משפטי בתביעות משרד הביטחון, פנו אלינו, ואנו נעשה את כל מה שנדרש כדי להביא לתוצאות המיטביות עבורכם.

סובלים מפציעה שנגרמה לכם בצבא?

יתכן ואתם זכאיים להכרה כנכה אגף שיקום במשרד הביטחון ולקבל תגמולים והטבות בהתאם. עורך דין משרד הביטחון לשירותך.

משרד עו"ד ידידיה בלומהוף - תביעות נגד משרד הביטחון

עורך דין תביעות משרד הביטחון ידידיה בלומהוף הינו הבעלים של משרד עורכי דין ידידיה בלומהוף אשר מתמחה באופן בלעדי בתביעות משרד הביטחון. המשרד שלנו זכה להיות המשרד המוביל אשר מייצג את הלוחמים של היחידות המיוחדות.
משרדנו גאה לייצג בכבוד את אותם חיילים / אנשי כוחות הביטחון אשר נפגעו כתוצאה משירותם על הגנת המולדת.

עורך דין משרד הביטחון ידידיה בלומהוף

רוצים להגיש תביעה למשרד הביטחון ?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

"נלחמים עבורך" - בדיקת זכאות בחינם

חיילים , שוטרים או בוגרי שירות ביטחוני אחר ונחבלתם או חליתם במהלך השירות?

יתכן ואתם זכאים להכרה כנכה אגף שיקום – משרד הביטחון, לקבל תגמולים והטבות בהתאם.

דילוג לתוכן